Politika

Berisha: Gaz DEmi do të quhet Gaz Rama
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:07 - 15/05/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Berisha foli ndër të tjera në studion e Eni Vasilit në lidhje me sulmin e presidentit të “Partizani” Gaz Demi i cili paralajmëroi dje Sali Berishën që të mos mashtronte e të mos përmendte emrin e tij. Ish-kryeministri tha se nga sonte nuk do ti them më Gaz Demi, por Gaz Rama. Ironikisht e etikoi si Gaz Rama, biznesmenin e njohur dhe presidentin e “Partizanit”.
Etiketa: , , , ,

Pas