Aktualitet

Berisha ka një urim special për ditën e të dashuruarve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:45 - 14/02/21 |
mapo.al

Kjo e diele përkon dhe me festën e të dashuruarve “Shën Valentinin”.  Ndryshe nga vitet e tjera kjo festë vendin tonë në pjesën më të madhe e gjeti nën “pushtetin” e borës.

Ish kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në Facebook, ka uruar këtë ditët për të gjithë të dashuruarit.


Lule për një mirënjohje të thellë ndaj grave, vajzave, nenave dhe motrave me dashurinë e te cilave është eleksiri i vërtetë i jetës tonë.
“Kete lule per Shen Valentinin!Si mirenjohje te pakufishme per te gjitha grate, vajzat, nenat, motrat, dashuria e te cilave eshte eleksiri i vertete i jetes tone! Gezuar!”, shkruan Berisha.


Kete lule per Shen Valentinin!
Si mirenjohje te pakufishme per te gjitha grate, vajzat, nenat, motrat m, dashuria e te cilave eshte eleksiri i vertete i jetes tone! Gezuar! sb


Posted by Sali Berisha on Sunday, February 14, 2021

 

1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas