Aktualitet

Berisha mesazh para takimit në Fier: Të shpëtojmë PD-në nga pazaret Rama-Basha


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:06 - 21/09/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbajë pasditen e sotme rreth orës 18:00 takimin e radhës me demokratët e Fierit, në kuadër të turit “Foltorja”.


Pak orë para nisjes së takimit Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet i rrethuar me simpatizantë.


Në video ish-kryeministri Berisha deklaron: “Për shpëtimin e Partisë Demokratike dhe të Shqipërisë nga pazaret e turpshme, të Lulzim Bashës dhe Edi Ramës”.Mesazhi i BerishësNjë përshëndetje të përzemërt të dashur miq me këtë video të një momenti historik, të mbrojtjes së sovranitetit të zgjedhësve, parlamentit dhe vendit! Rroftë Shqipëria. sb66


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas