Aktualitet

Berisha njofton ‘Foltoren’ e radhës: Nesër në Shkodër


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:00 - 30/09/21 |
mapo.al

Lideri historik demokrat, Sali Berisha njoftoi sot se të premten do të mbahet takimi i Foltores së Shkodrës.


Nesër, ditën e premte me datën 1 tetor në ora 18:00 në sallën e Kinema Milenium të qytetit të Shkodrës do mbahet


“Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.Ftoj demokratet dhe demokratët e Shkodrës të marrin pjesë.
Vetëm të bashkuar fitojmë!1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas