Aktualitet

Berisha njofton ‘Foltoren’: Nesër në Fushë Krujë! Vendi dhe orari i takimit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:21 - 15/11/21 |
mapo.al

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, njoftoi mbajtjen e Foltores së Fushë-Krujës të martën në orën 17:00.


Takimi do zhvillohet në kinemanë e qytetit. Berisha ka ftuar të gjithë demokratët e këtij qyteti të marrin pjesë.


Njoftim!Nesër, ditën e marte me datën 16 nëntor në ora 17:00, në kinemanë e qytetit të Fushë-Krujes do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të forte, më të hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët të marrin pjesë. Vetem të bashkuar fitojmë! Sb1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas