Aktualitet

Berisha nostalgjik, poston foton e vjetër të 12 dhjetorit 1990
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:00 - 12/12/19 |
mapo.al

Plot 29 vite më pas është kthyer ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’, Berisha ka hapur arkivat duke postuar foton e vjetër të 12 dhjetorit 1990, nga mitingu festiv i shpalljes së themelimit të PD-së.


Në foto shfaqet Berisha teksa flet përpara të pranishmëve.


“12 Dhjetor 1990, në mitingun festiv të shpalljes së themelimit të Partisë Demokratike dhe programit të saj minimal! Sb”, shkruan Berisha.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas