Aktualitet

Berisha paralajmëron protesta masive kundër Ramës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:12 - 08/10/21 |
mapo.al

Lideri historik i PD, Sali Berisha ka paralajmeruar protesta masive kundër Edi Ramës, në foltoren e Elbasanit.


Ai tha se, kur ne të ngrihemi në këmbë, nuk ikim nga rruga, derisa ta hedhim Ramën atje ku e ka vendin.


Ai e akuzoi Kryeministrin si shkaktarin e krizës energjitike dhe si autorin e rritjes së çmimeve.Sipas Berishës, Rama po luan me kafshatën e qytetarëve.
Ndaj tha ai, ne do të ngrihemi në; Protesta, Protesta, Protesta.LEXO EDHE:

Berisha: Varfëri kudo, Rama e ktheu Shqipërinë në tokë të pashpresë

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas