Aktualitet

Berisha: Po fshihet ngjarja, në Ministrinë e Brendshme u dogj TIMS
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:10 - 01/03/19 |
ro ot

Ministria e Brendshme u përfshi nga flakët mbrëmjen e sotme. Policia tha se nuk është dëmtuar asnjë pajisje me përjashtim të një stabilizatori të energjisë elektrike. Por ish-kryeministri Sali Berisha thotë se po fshihet një ngjarje e rëndë kriminale. Sipas tij është djegur qëllimisht serveri i sistemit TIMSH. “Janë fshirë gjurmët e udhëtimeve me trafikantë të Olsi Rames, Taulant Beges dhe narkoministrave dhe narkoqeveritarëve të tjerë”, shkruan ai.


Postimi i plotë i Berishës:


Ne zjarr dhoma e TIMS!Miq, Vasal Lleshaj dhe Geron Veliu djegin serverin e TIMS ne bodrumet e Ministrisë se Brendshme për të zhdukur gjurmët e udhëtimeve me trafikantë të Olsi Rames, Taulant Beges dhe narkoministrave dhe narkoqeveritarëve të tjerë!


Mesohet se jane djegur dhe qindra dosje krimi ne dhomen ngjitur. Feste e madhe kane sonte narkoset ne te gjitha nivelet. Rroft Zjarri!


Lexo edhe

Deklarata e Policisë për zjarrin


Etiketa: , , , ,

Pas