Aktualitet

Berisha: Policia po bashkëpunon me kultivuesit e hashashit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:22 - 14/05/20 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar policinë se po bashkëpunon me kultivuesit e hashashit. Berisha ka publikuar edhe një foto të një parcele kanabis në Krujë.


Sipas ish-kryeministrit policia vetëm merr lekët dhe largohet.


Denoncimi i Sali Berishës:Policia ne bashkepunim te ngushte me kultivuesit e hashashit! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb


Zoti berisha ne fshatin rrenez bruz te rrethit te krujes jan mbejll parcela me kanabis mes livadhit dhe ne per sera policia kalon dhe vetem i numeron rrenjet per te marr leket ne sera dhe pak dit dhe i korrin njerzit po vriten me njeri tjeterin sepse jan njerez pa shkoll coban tani qe ju ka ra lek ne dor me mbrojtjen e artur bushit nuk pysin per njeri kan mbrojtje te plot ju falenderoj shum zoti berisha rrespekte.

Lexo edhe :  4 mësues të infektuar me Covid – Mbyllet shkolla në Krujë


Etiketa: , , ,

Pas