Kryesore

Berisha publikon memen: Edi Rama po përgatitet për azil politik
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:56 - 12/12/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka “ironizuar” shefin e  ekzekutivit, teksa shkruan se Edi Rama po përgatitet për të kërkuar azil politik.


Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Berisha  ka postuar një diçiturë, e cila flet për vilën e kryeministrit në Surrel.


Mes tjerash në foton e publikuar jepen detaje për vilën e kryeministrit, që nga hapësirat, arredimi, e deri tek dokumentet  dhe hipoteka.48079481 1169756126518626 9177701459163086848 N
Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas