ShowBizz

Bes Kallaku festoi ditëlindjen, urimi special i Xhensilës (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:37 - 21/11/19 |
mapo.al

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku dje ka festuar ditëlindjen dhe në një ditë speciale si e ajo nuk mund të mungonin surprizat.


E para ka qenë Xhensila, bashkëshortja e tij e cila ka postuar një foto me tortën surprizë që ka përgatitur për Besin.

Besi mbushi plot 34-vjeç.Etiketa: , ,

Pas