ShowBizz

Bes Kallaku: Jam zbukuruar, kam marr nga bukuria e Xhensilës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 22/05/20 |
mapo.al

Besi dhe Xhensila Myrtezaj këtë periudhë kanë qenë shumë aktiv në Instagram duke postuar foto dhe video të ndryshme.


As videot humoristike nuk kanë munguar nga ana e aktorit.


See the source image


Fotoja e fundit e Besit në Instagram, është me bashkëshorten e tij ku duken shumë mirë.


Si zakonisht nuk do të mungonte as një mbishkrim nga aktori i cili shprehet se është zbukuruar këto kohë.

 

“Osht e vërtet ai llafi që një çiftë fillojnë dhe marrin nga njpni tjetri, ja pra si jam zbukuruar unë”, ka shkruar Kallaku me humor.

 

View this post on Instagram

 

Aiiiiiiiiiiiii 😂😂😂😂. Cfar ndodh kur do me fluturu. @xhensilamyrtezaj (video dyte shyqyr Zotit esht kap me pak vonese) 😂

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

 

View this post on Instagram

 

As tulin e bukes nuk munem me e honger tashi mbas 2 kg kumbulla!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas