ShowBizz

Bes Kallaku surprizon Xhensilën me dhuratën e shtrenjtë





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:35 - 05/10/18 |
mapo.al

Ata janë ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bes Kallaku kujdeset shumë për të dashurës e zemrës, njëkohësisht nënë e vajzës së tij.


Ai e ka suprizuar Xhensila Myrtezajn me një dhuratë tepër të shtrenjtë. Besi ka zgjedhur diçka nga firma e famshme “Channel”.



Këngëtarja ka publikuar vetëm cantën pa treguar dhuratën në profilin e saj, të shoqëruar me shkrimin: “Dashuria e jetës sime më surprizoi”.


Të dy kanë plot një vit të martuar dhe kanë disa muaj që gëzojnë vajzën e vogël Ajka.


Etiketa: , , ,

Pas