KMR

Beteja për jetë a vdekje mes shqiponjës dhe oktapodit (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 14/12/19 |
mapo.al

Jo gjithmonë gjuetitë shkojnë sipas planit. Kjo ka ndodhur me një shqiponjë e cila kishte zgjedhur gjahun e gabuar.


Shqiponja kishte sulmuar një oktapod i cili e kishte kapur me tentakulat e tij për të mos e lëshuar.


U desh ndërhyrja e peshkatarëve për të liruar shqiponjën e cila shumë shpejt mund të ishte kthyer në një gjah për oktapodin.

Etiketa: , ,

Pas