Aktualitet

Betimi i Biden, Basha: Pres të punoj me ju për të forcuar aleancën me SHBA-në

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:27 - 20/01/21 |
mapo.al

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka uruar Joe Biden pas betimit si president i 46-të i SHBA-së. “Urime President @JoeBiden dhe Zv.Presidente @KamalaHarris!Pres të punoj me ju për të forcuar më tej aleancën SHBA-Shqipëri.


Ju keni provuar se demokracia është e fortë dhe se ndryshimi është i mundur. Urime më të ngrohta nga gjithë qytetarët e Shqipërisë” shkruan Basha.
1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas