Betimi te Meta dhe ecja drejt kryeministrisë, çfarë s’u pa nga ‘Rama 3’ (FOTO)

Presidenca ka ndarë foto nga betimi i qeverisë “Rama 3” para kreut të shtetit Ilir Meta. Rama dhe Meta kanë pozuar të dy me maska me dekretin e betimit në dorë. Ndërkohë kryeministri ka bërë betimin mbi kushtetutë, ndërsa ministrat qëndrojnë në rresht në dy anët e sallës së madhe ku është kryer ceremonia. “Betohem … Continue reading Betimi te Meta dhe ecja drejt kryeministrisë, çfarë s’u pa nga ‘Rama 3’ (FOTO)