ShowBizz

Beyonce dhe Adele, së shpejti me një bashkëpunim
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:03 - 30/09/19 |
mapo.al

Adele dhe Beyonce do të vijnë së shpejti për fansat e tyre me një bashkëpunim. Lajmi është dhënë të shtunën nga solisti i grupit “One Republic”, Ryan Tedder.


Teksa po intervistohej nga Z100 Maxwell, 40-vjeçari bëri të ditur se në albumin e ardhshëm “Human”, që mund të publikohet në nëntor, do të jetë i përfshirë bashkëpunimi i këngëtareve. “Kemi një këngë të Beyonce-s dhe Adele-s, me Chris Martin që luan solo në piano”-u shpreh Tedder.


Ryan Tedder ka punuar edhe më parë me to; me Beyonce-n për këngën “Halo” dhe me Adele për  këngën “Rumor Has It”.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas