Aktualitet

Beyonce feston sot ditëlindjen – Ja mesazhi i këngëtares amerikane


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:45 - 04/01/21 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Beyonce ka një karrierë të gjatë në botën muzikore.


Ditën e sotme ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe mbush 39-vjeç.


Këngëtarja ka pasur urime të shumta në rrjetet sociale nga të afërmit dhe fansat e saj.

Ajo publikoi edhe një video ku tregoi momentet më të bukura të vitit 2020.Gëzuar për një Vit të Ri sa më të mbarë! 2020 na ndau dhe na bashkoi. Shumica nuk mund të shihnin njerëzit e dashur dhe patëm shumë humbje, por ishim më të njerëzishëm. Ky vit për mua ka qenë viti i gëzimit, lumturisë dhe dashurisë. Ndërsa të gjithë ne presim dhe lutemi për fillime të reja, dëshira ime për ju është që ju të nderoni veten dhe ata që doni. Për një 2021 më të mirë dhe më të ndritshëm”, ka shkruar këngëtarja.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas