Kanë thënë

Biberaj: Shqipëria e korruptuar e njëpartiake, autoritarizmi gjithnjë në rritje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:51 - 01/04/21 |
mapo.al

“Vitet e fundit, Shqipëria ka përjetuar një rrëshqitje prapa në rrugën e demokracisë me një autoritarizëm në rritje, duke e bërë atë një nga vendet më jofunksionale dhe më të korruptuara në Europë. Sistemi politik i Shqipërisë në thelb është prishur dhe vendi është shndërruar në një shtet njëpartiak”

Elez Biberaj


1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas