Aktualitet

Bido replikon dhe ironizon Krasniqin: Të pagdhendur britanikët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:38 - 07/09/20 |
mapo.al

Drejtori i Përgjithshëm i Arkivare, Ardit Bido ka replikuar me ironi në një status në Facebook ndaj reagimit të politologut, Afrim Krasniqi i cili e quante projektimin e imazhit të Nënë Terezës te kryeministria si idiotizëm dhe fyese.


Bido sjell në vëmendje se kjo metodë praktikohet në Britani dhe se atje askush nuk akuzon për kiç apo politizim. Ndërkaq Bido statusin e tij e shoqëron me një foto nga vendi ishullor tek i cili praktikohet kjo metodë.
Statusi i Ardit Bidos:Të pagdhendur britanikët: projektojnë në godina qeveritare ekspozita fotografike me artefakte të panjohura më herët e askush nuk i akuzon për kiç apo politizim. Aq më shumë në periudha pandemie ku qasja në mjedise të mbyllura është e shkurajuar. Si nuk kanë marrë xhanëm nga ekspertët e kulturës shqiptare që dinë nga rritja e peshkut te thellësia e kozmologjisë. Aferim!😅LEXO EDHE :

Imazhi i Nënë Terezës në Kryeministri, Afrim Krasniqi: Idiotizëm dhe fyese!

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas