Aktualitet

Bie Facebook, WhatsApp dhe Instagram, nuk hapen llogaritë


               Publikuar në : 13:03 - 14/04/19 |
mapo.al

Mesditën e sotme rrjeti social Facebook ka shfaqur disa probleme jo vetëm në Shqipëri, por në SHBA, Europë e më gjerë, duke mos i dhënë mundësinë përdoruesve të kenë akses në llogaritë e tyre. Rrjeti social raportohet se ka disa probleme ende të pakonfirmuara. Ndër të tjera probleme kanë shfaqur edhe Messenger, WhatsApp dhe Instagram.


Aktualisht në Facebook, Instagram dhe rrjetet e tjera sociale, përdoruesit nuk mund të komunikojnë dhe as nuk mund të bëjnë pastime. Ende nuk ka një njoftim nga rrjeti social Facebook, se çfarë ka ndodhur. Në Whatsup nuk mund të dërgohet asnjë mesazh.

 

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas