Aktualitet

Bie nga kati i dytë i banesës ku po punonte, humb jetën 51 vjeçari në Durrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:55 - 30/04/21 |
mapo.al

Durrës – Një 51 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i dytë i një banese ku po punonte.


Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.


Njoftimi i policisë                        Durrës/Informacion paraprakMë datë 30.04.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe :  Duke ngrënë sufllaqe, të rinjtë ndalohen gjatë orës policore, sherr me policët


1


Etiketa: ,

Pas