Aktualitet

Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën 64-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:30 - 01/12/20 |
mapo.al

Një 64-vjeçar me iniciale M.M. ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pasi vendroja ku ai strehohej pranë një fabrike në Tiranë është përfshirë nga flakët.


Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:40 në Misto Mame. Grupi hetimor tashmë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehoej aty.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.1


Etiketa:

Pas