Aktualitet

Bie zjarr tek Piramida në Tiranë, vetëm dëme materiale


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:40 - 21/11/20 |
mapo.al

Tek Piramida në Tiranë njoftohet të ketë rënë zjarr. Flakët kanë nisur rreth orës 18:15 ndërsa, për pasojë ka vetëm dëme materiale.


Zjarrfikësit kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.


Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak.Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

1


Etiketa: ,

Pas