ShowBizz

Bieta Sulo largohet në mes të emisionit/ Kjo është arsyeja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:44 - 02/07/20 |
mapo.al

Moderatorja Valbona Mhilli ishte e ftuar në emisionin e drejtuar nga Bieta Sulo “Ftesë në 5”.


Kësaj here në emision u fol për bukurinë. Bieta pyeti se cila moderatore sipas Valbonës është më e bukur.


Valbona nisi të fliste dhe të përshkruante Bietën, duke e cilësuar si një “bukuri natyrale”.

Bieta u ndje në siklet nga ky vlerësim, bëri sikur u largua nga studio dhe vendin ja la tre të ftuarve.
 

View this post on Instagram

 

5️⃣

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

 

View this post on Instagram

 

🎈

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas