Aktualitet

Big Basta i propozon për herë të dytë Vesa Lumës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:18 - 26/05/20 |
mapo.al

Big Basta dhe Vesa Luma janë të martuar prej vitesh, por duket se dashuria për njëri-tjetrin është po aq e fortë sa në fillimet e lidhjes. Madje Big Basta nuk heziton t’i bëjë herë pas here surpriza Vesës.Kësaj radhe supriza ka ardhur në formën e një propozimi. Ai i ka dedikuar një letër me shkrim dore, me anë të së cilës e ka pyetur nëse do të martohej sërish me të:“Nëse do të të propozoja prapë, a do të martoheshe për herë të dytë me mua? Zgjidh ‘Po’ ose ‘Jo’. Të dua.”
Vesa e ka quajtur këtë “surprizën e mëngjesit”.Vesa dhe Big Basta janë prindër të një djali të quajtur Lian dhe prej disa vitesh jetojnë në Zelandën e Re.

1


Etiketa: ,

Pas