ShowBizz

Big Basta-Vesa Lumës: Faleminderit që je perfekte

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:05 - 12/05/20 |
mapo.al

Vesa Luma, sot feston ditëlindjen e saj të 34-të. Dhe si gjithmonë, bashkëshorti i saj i ka dedikuar një urim special. Big Basta ka publikuar një fotografi të artistes në rrjetin social, Facebook dhe ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar Vesën.


See the source image


“Sot është ditëlindja e zemrës sime Vesa Luma. Nuk harrohen momentet që kemi kaluar dhe po kalojmë bashkë, ato premtimet e bukura në netët e gjata nën dritën e hënës që pasqyronte në fytyrën tënde. U dashurova me ty që në momentin e parë dhe çdo ditë e më shumë më shtohet dashuria.”“Të falënderoj për gjithçka që je dhe për që je kaq perfekte, një nënë e shkëlqyer, grua dhe shoqe e pazëvendësueshme! T’i uroj t’i gëzosh edhe 1000 ditëlindje të tjera me emër dhe 100 tjera me jetë. Të dua”, janë fjalët e reperit drejtuar bashkëshortes së tij.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas