ShowBizz

Bikinit nuk arrijnë ti mbulojnë ‘asetet’…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:41 - 01/06/18 |
mapo.al

Ajo kurrë nuk ka frikë për të treguar në mediat sociale asetet e saj.


Dhe Chloe Khan edhe njëherë ka treguar trupin e saj, kur ajo nisi festimet e saj për ditëlindjen me një palë bikine, në një selfie të postuar në instagram.


 


<
>
4CD19B4D00000578-5795453-image-m-57_152786307621115278669371527866995 5064101f24828ee17f8b495927e7af5e img_9863 PAY-EXCLUSIVE-Chloe-Khan-is-spotted-on-the-beach-in-Barbados d35a0272a541cbc9c26abbcc379bd75f 408874CE00000578-4522516-image-a-109_1495199005600 chloe-khan-in-bikini-at-a-beach-in-dubai-03-20-2017_3 auto_4CCFB55700000578-0-image-a-39_152786121632315278669341527866992


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas