ShowBizz

Binjakët Veshaj rrëfejnë vështirësitë e dikurshme ekonomike dhe problemet me ligjin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:44 - 01/10/19 |
mapo.al

Vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj kanë folur së fundmi për një periudhë të vështirë të jetës së tyre, si dhe për problemet me ligjin. Të ftuar në emisionin “E Diell”, binjakët rrëfyen se kanë qenë në gjendje të vështirë ekonomike gjatë muajve të parë që filluan të jetonin në Tiranë. Më tej, Romeo dhe Donaldi treguan se kanë patur edhe probleme me ligjin, pasi lanë të nënkuptohej se kanë qenë pjesë të një sherri.


Pjesë e shkëputur nga intervista e improvizuar me gazetarin Ervin Kurti:


Ervin Kurti: Nuk i paguanit dritat?
Romeo Veshaj: Kur erdha në Tiranë, nuk kisha. Ku ta gjeja të mbyllja muajin.
Ervin Kurti: Sa mistrec qenke ti! Deri para një viti, liria juaj ka qenë e kufizuar, kështu kam dëgjuar.
Romeo Veshaj: Ore, me kë prokuror ke folur? Deri para pak muajsh, mbyllëm ca halle, nuk i kemi më. Kanë zënë mend ata.

1Etiketa: ,

Pas