Aktualitet

Bionde dhe me baluke, Dua Lipa tërheq sërish vëmendjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:27 - 20/03/20 |
mapo.al

Dua Lipa, po e kalon kohën në vetë-izolim, për shkak të rrezikut të përhapjes së pandemisë koronavirus, duke anulluar çdo aktivitet tjetër.


Ndërkohë, 24-vjeçarja nuk heziton që herë pas here të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.


Së fundmi, këngëtarja me famë ndërkombëtarë, ka ndryshuar lukun e saj, duke u kthyer në bionde dhe me baluke.View this post on Instagram

the new normal

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Këtë ndryshim ajo e bëri së fundmi, teksa në një video të shkurtër të hedhur në Instagram, ka bërë për vete fansat me ndryshimin e saj të ri.

Dua, përndryshe është duke vazhduar të shijojë sukseset e këngëve të saj më të fundit “Physical” dhe “Don’t start noë”, teksa ka paralajmëruar se të plotë albumin e saj të ri “Future Nostalgia”, do ta publikojë në muajin prill.

View this post on Instagram

I should’ve stayed at home… #BMH 💔

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on


Etiketa: ,

Pas