Bisedat dhe takimet me Grenell/ Haradinaj i vendosur: Taksën e heq vetëm kur Vuçiç të njohë Kosovën

I ftuar në emisionin ‘Open’, kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj zbuloi se ka pasur një telefonatë me të dërguarin e posaçëm të SHBA-së Grenell ku kanë diskutuar për disa çështje për Kosovën. Haradinaj tregoi se ka zhvilluar dhe disa takime më përpara në Berlin me Grenell. Më tej, Haradinaj theksoi se e heq … Continue reading Bisedat dhe takimet me Grenell/ Haradinaj i vendosur: Taksën e heq vetëm kur Vuçiç të njohë Kosovën