Aktualitet

Biznesi i Ndraghetës me qeverinë – Basha: Çmimin e paguajnë shqiptarët, boll më

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:45 - 26/01/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha risjell në vëmendje premtimet boshe të kryeministrit Edi Rama për të luftuar korrupsionin, në një kohë kur janë bërë publike përgjime të antimafias që dëshmojnë lidhjen e grupit mafioz Ndragheta me zyrtarë të Partisë Socialiste.Basha shkruan në një postim në “Facebook” se, Rama në vend që të kujdeset për njerëzit është i lidhur bashkë me “marionetat” e tij me mafian për të shtuar pasurinë.


Boll më, shprehet i revoltuar Basha, kupa është mbushur dhe shqiptarët nuk kanë përse të paguajnë për urinë e pushtetarëve.
LEXO EDHE:QERSHOR 2017 – Ndragheta: Fitojnë miqtë tanë në PS


 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas