Aktualitet

Biznesi i vogël/ Teliti publikon videon: Ja si Rama kopjon programin e PD
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:54 - 29/09/20 |
mapo.al

Drejtori i kabinetit në Partinë Demokratike, Dorian Teliti ka publikuar në Facebook, një video, ku me anë te cilës vë në dukje deklaratat kontradiktore të kryeministrit Rama në vite, përsa i përket trajtimit nga ana e shtetit të biznesit të vogël.


Sipas Telitit kjo tregon se si kryeministri po kopjon programin e PD.


Statusi i Telitit:


Iku kasa bashkë me inspektorët!


Po për çfarë do i duhen tani kasat e tenderuara?


Thjesht për të mbush xhepat me vjedhjen e radhës! Sa për biznesin e vogël, atë e ka shkatërruar totalisht!
KUJDES! Kjo është fytyra e gënjeshtarit kronik!

Ky është ai që për 7 vjet ka shkelur mbi mundin dhe djersën e shqiptarëve të ndershëm që punojnë çdo ditë.
Koha ta largojmë të keqen po afron!


Etiketa: , , ,

Pas