ShowBizz

Biznesmeni homoseksual: Meshkujt shqiptarë s’kanë shanse me mua

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 12:21 - 12/09/19 |
mapo.al

Biznesmeni homoseksual Elton Ilirjani është shfaqur së fundmi me grim në emisionin “Rudina”, por jo pa arsye. Ai u shpreh se në këtë mënyrë mbron të drejtat e trasgjinorëve dhe se kërkon të përcjellë mesazhin që të gjithë njerëzit duhet ta duan veten siç janë.


Teksa rifoli për prirjet seksuale, Ilirjani tha prerazi se meshkujt shqiptarët s’mund të rrinë me të, pasi janë shumë larg mentalitetit të tij të hapur.“Çunat shqiptarë nuk kanë shanse të jenë me mua. Ata janë shumë larg mentalitetit tim. Mendoj se unë duhet të dua veten më shumë dhe të dua atë që unë bëj”-tha Eltoni.Etiketa:

Pas