ShowBizz

Biznesmeni turk poston foto nga momentet private me Genta Ismajlin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 28/05/20 |
mapo.al

Romancën me biznesmenin turk Hysen Usta, këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli e ka bërë publike.


Prej kohësh dyshja po jetonë një histori të bukur dashurie dhe së shpejti do e kurorëzojnë dhe me martesë.


 


 


 

View this post on Instagram

 

It was the way you laughed…i knew i wanted that in my life.. love u beb 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Ato kanë hapur një llogari të përbashkët në Instagram “Ustagenta”, ku publikojnë vazhdimisht foto pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi Usta ka publikuar një foto në makinë me Gentën.

Ajo ka vendosur këmbët në prehrin e tij dhe në dorë mban një trëndafil të kuq.

Image

Të dua shumë”, ka shkruar biznesmeni krahas fotos, i cili nuk i kursen deklaratat e dashurisë.

 

View this post on Instagram

 

Ju Dua ❤️ @sellmakasumoviq @sellmashop 🙏

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

 

View this post on Instagram

 

You take my breath a way love ❤️

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on


Etiketa: ,

Pas