Aktualitet

Blenard Nonaj nga Skrapari: LSI me plan konkret për fermerët dhe blegtorët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:59 - 04/03/21 |
mapo.al

Përfaqësuesi i partisë Lëvizja Socialiste për Integrim në Skrapar, Blenard Nonaj është takuar ditën e sotme me banorët e fshatrave të Zhepës dhe Cërricës.

Nga atje, Nonaj ka dhënë mesazhin shpresëdhënës për vendin. Përfaqësuesi i LSI Skrapar shprehet se kjo parti ka një plan konkret për të ardhmen e bujqësisë në Shqipëri, konkretisht për fermerët dhe blegtorët.


Nonaj premton ndryshim pas 25 prillit.
Statusi i plotë


Me banorët punëtorë dhe të palodhur të Zhepës dhe Cërricës, të cilët pavarësisht sfidave dhe vështirësive të mëdha, kanë zgjedhur ta ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri. LSI ka një plan konkret për mbështetjen e fermerëve dhe blegtorëve, që ata të kapërcejnë këto vështirësi, nëpërmjet garantimit të arsimimit cilësor, shërbimit shëndetësor dhe subvencioneve në bujqësi dhe blegtori. Pas 25 Prillit, një e ardhme më e mirë për të gjithë banorët e Zhepës, Cërricës dhe fshatrave të Skraparit!


Me banorët punëtorë dhe të palodhur të Zhepës dhe Cërricës, të cilët pavarësisht sfidave dhe vështirësive të mëdha, kanë…

Posted by Dr. Blenard Nonaj on Thursday, March 4, 2021

 

1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas