ShowBizz

Blendi Fevziu bëhet nostalgjik, publikon foto si 32 vite më parë

               Publikuar në : 15:36 - 19/07/19 |
mapo.al

Gazetari Blendi Fevziu ka treguar herë pas herë falë fotografive të postuara në “Instagram” se është tejet nostalgjik. Ai ka publikuar së fundmi dy foto të realizuara në të njëjtin vend, me 32 vite diferencë, që e dëshmojnë sërish këtë gjë.


Në foton e parë, të bërë në vitin 1987, Blendi shihet i veshur me një xhup të zi dhe xhinse. E megjithatë, vëmendja tërhiqet nga flokët e tij të dendur.Ndërsa në foton e bërë gjatë ditëve të nxehta të gushtit, Blendi shfaqet me një bluzë të bardhë, që i tregon paksa edhe kilet e tepërta të marra përgjatë viteve.Duket këto të fundit kanë lënë gjurmët e tyre edhe tek gazetari i njohur…Etiketa:

Pas