ShowBizz

Bleona Qereti feston ditëlindjen e 35-të, prindërit e befasojnë me dhuratën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:11 - 15/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti, ka festuar dje (14 maj) ditëlindjen e 34-të. Mes urimeve të shumta nga fansat, miqtë dhe kolegët, Bleona ka marrë edhe një dhuratë shumë të veçantë nga familjarët.


See the source image


Dy prindërit, Oli dhe Nazmiu i kanë bërë dhuratë këngëtares një tortë, e cila ishte dizajnuar në formën e yllit të “Walk of Fame”, ku në mes gjendej fotografia e Bleonës. Këngëtarja ndau me ndjekësit në Instagram disa fotografi nga befasia e këndshme që i bënë prindërit, duke i falënderuar përzemërisht ata.


 


“Nuk kam fjalë për të shprehur mirënjohjen dhe dashurinë time për heronjtë e mi Oli Qereti dhe Nazmi Qereti, për këtë dhuratë të mrekullueshme…faleminderit për gjithçka që bëni dhe gjithçka që jeni! Një ditë ….. do të jetë e vërtetë”, kanë qenë fjalët e Bleonës përkrah imazhit.

 

View this post on Instagram

 

#quarantinelife #HOME

A post shared by Bleona (@bleona) on

 

View this post on Instagram

 

I wonder how many calories do bitches burn by jumping to conclusions ? #haters #quarantinelife #bleona

A post shared by Bleona (@bleona) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas