ShowBizz

Blerim Destani dhe De Niro bashkojnë duart si ‘Shqiponjë’ (Foto)

               Publikuar në : 19:11 - 03/12/19 |
mapo.al

Tërmeti shkatërrimtar i mëngjesit të 26 nëntorit ka bërë bashkë shumë shqiptarë, personazhe të njohur të botës së televizionit, sidomos ato që jetojnë jashtë-shtetit. Solidarizimi, patriotizmi dhe ndjenja e nacionalizmit ka qenë e madhe.


Së fundmi, nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, Blerim Destani, aktori i njohur nga Tetova, është shfaqur bashkë me aktorin legjendar të ‘Hollywood-it’, Robert De Niro. Në foto ata shihen të dy të qeshur, dhe kanë bashkuar duart në formë shqiponje. Foto është realizuar gjatë xhirimeve të filmit ‘Comeback Trail’.Duhet thënë se babai i Blerim Destanit, një njeri i njohur i biznesit në Maqedoninë e Veriut, ka dhuruar 3 milionë euro për të prekurit nga tërmeti.Etiketa: , ,

Pas