ShowBizz

Blerim Destani në kopertinën e revistës prestigjioze botërore

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 15:41 - 22/06/19 |
mapo.al

Aktori Blerim Destani është një nga shqiptarët që ka arritur të ndërtojë një karrierë të suksesshme ndërkombëtare.


Së fundmi Blerimi është bërë pjesë e revistës amerikane “Bella”. Aktori ka treguar për lexuesit se është me origjinë shqiptare dhe se ai ka lindur në Gjermani, sepse familja e tij ka emigruar shumë shpejt.Blerimi ka rrëfyer se punën me aktrimin e ka nisur që në moshën 13-vjeçare dhe gjithmonë e ka pasur ëndërr të luante në një film me aktorë të famshëm.Etiketa: , ,

Pas