ShowBizz

Blerim Destani njofton suksesin e radhës, Mamaqi lë komentin epik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:28 - 02/07/19 |
mapo.al

Blerim Destani ka lajmëruar me anë të një postimi në profilin e tij në “Instagram” pjesëmarrjen e tij në një film që do të ketë si kast aktorësh shumë emra të njohur. E teksa ka marrë sërë urimesh nga miqtë dhe ndjekësit, vëmendje ka tërhequr komenti komik i moderatorit Ermal Mamaqi.


“Krenar për projektin e tanishëm filmik, ku do të punoj përkrah Robert De Niros dhe Tommy Lee Jones”-ka shkruar Blerim Destani. “Nuk e kuptoj çfarë ka Robert De Niro më shumë që e kanë vënë para teje”- ka shkruar Ermal Mamaqi, duke shkaktuar kështu mjaft të qeshura.Ky nuk është projekti i parë kinematografik për Blerim Destanin. Aktorin e kemi parë edhe më parë të luajë krah yjeve botërorë. Përmendim këtu filmin “The Poision Rose”, ku Blerim Destani aktron përkrah John Travoltës dhe Morgan Freeman.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas