Humor

Blerim Destani sjell shakanë më kreative për 1 Prill
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:38 - 01/04/18 |
mapo.al

Dita e 1 Prillit e njohur si “Dita e gënjeshtrave”, është padyshim një nga ditët më të përfolura të vitit.


Origjina e saj wshtw e pazbardhur mirë, por kjo nuk përbën pengesë që njerëzit ta konsiderojnë si ditë, në të cilën gënjejnë njëri-tjetrin.


Ata që gënjejnë dhe gënjehen në 1 Prill, quhen sipas traditës “Budallenjtë e Prillit”.


E një ndër shakatë më të bukura të publikuar në rrjetet sociale me rastin e kësaj date të shënuar në kalendar, e ka sjellë aktori Blerim Destani.


Në fakt, ai ka publikuar një bisedë imagjinare mes një çifti që flet për tradhtinë bashkëshortore.


🙊😂😂😂 #1april 😉

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on


Etiketa: , , ,

Pas