ShowBizz

“Blerja e klikimeve, tendencë shqiptare”/ Madonna i kthehet Ermalit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:33 - 26/04/19 |
mapo.al

Moderatori Ermal Peçi, i cili ka ironizuar blerjen e klikimeve përmes këngës më të fundit të publikuar nga Madonna dhe Maluma, duket se ka marrë një mesazh në lidhje me këtë çështje nga diva e muzikës pop.


“3 milion për 24 orë? Kaq pak për 2 emrat më me influencë? Këngëtarët tanë shkojnë miliona për një orë. Madonna, do ndihmë?”- ka shkruar Ermali në “Insta Story”, teksa etiketuar dy këngëtarët e famshëm.


Por siç duket nga fotografia tjetër e postuar e moderatorit, Madonna e ka marrë reagimin e Ermalit si të mirëqenë. “Hej Ermal, unë nuk pëlqej të blej klikime, e di është një tendencë shqiptare, por jo për mua”– ka shkruar mbretëresha e muzikës pop.


<
>
auto_-640-0-5cc2b22b949e91556263923 auto_-640-0-5cc2b22cacaf51556263924

 Etiketa: , ,

Pas