Aktualitet

Blindohet Vlora, policia dhe FNSH kontrolle për persona në kërkim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:25 - 16/09/21 |
mapo.al

Policia dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë janë duke bërë kontrolle në qytetin e Vlorës.


Mësohet se kontrollet po kryhen për personat në kërkim dhe ata që mbajnë armë pa leje.


Kontrolle po bëhen edhe nëpër lokale për zhvillim të lojërave të fatit.1Etiketa: , , , , , , ,

Pas