ShowBizz

Blogerja e pasur italiane i përgjigjet “topless” kritikuesve (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:29 - 07/11/19 |
mapo.al

Blogerja e njohur dhe e pasur italiane, Chiara Ferragni ka zgjedhur së fundmi një mënyrë mjaft interesante për t’iu përgjigjur kritikuesve të saj.


Ajo ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku shihet e zhveshur nga mesi e lart, ndërkohë që pozon me shpinë, si për të përcjellë mesazhin që të gjithë ata që nuk e duan, qëndrojnë pikërisht pas saj. “Diçka për urryesit”-ka shkruar krahas fotos Chiara Ferragni.


Risjellim në vëmendje se blogerja, sikurse pjesa më e mirë e personazheve të njohur, përballet vazhdimisht me komente negative, ku i vendosin në dukje gjoksin e vogël, gishtat e këmbës, por edhe faktin e të qenurit tepër e dobët.

Etiketa:

Pas