Aktualitet

BMW-ja merr para dy mjete të tjera në Berat, një i plagosur (FOTO+EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:40 - 28/01/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Berat.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Mapo, një mjet tip ‘BMW’ ka përplasur dy mjete të tjera, një ‘Opel’ dhe një ‘Range Rover’.


Nga aksidenti ka mbetur i plagosur pasagjeri në ‘BMW’, i identifikuar si Eri Ilia, 38-vjeç.
Gjendja e tij raportohet jashtë rreziktu për jetën, ndërsa mësohet se ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.


<
>
9b4278d8-76e5-487d-b82d-69e401d4fde7 f0b03824-8652-47d6-83fc-3c1dc5bfafa9 c84b3712-1d2d-41b3-ab5d-5d4980322716 002eb95c-0c35-4653-8afe-5c4abe50d7b7
1Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas