Aktualitet

BMW “kokë më kokë” me Skodën – Aksident i frikshëm te Ambasada italiane (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:06 - 14/01/21 |
mapo.al

Tiranë – Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pranë Ambasadës Italiane.

Siç duket edhe nga pamjet që sjell MAPO, dy makina, përkatësisht tip “BMW” dhe “Skoda”, janë përplasur “kokë më kokë”. Kjo e fundit për pak është futur në brendësi të sporteleve të ambasadës nga përplasja e fortë.


<
>
Aksidenti te ambasada italiane d399040a-d3ee-4d3c-8204-bfa1d405e772 aksidenti Aksidenti1 Aksidenti2

Aksidenti i frikshëm ka sjellë plagosjen e drejtuesit të mjetit tip “Skoda”. Mësohet se ai ka mbetur brenda saj duke pritur ndihmën e parë.
1
Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas