fbpx

ShowBizz

Bora dhe Donaldi ‘braktisin’ Tiranën, arratisen me pushime në Dhërmi

               Publikuar në : 17:49 - 22/07/19 |
mapo.al

Bora Zemani dhe Donald Veshaj e kanë pranuar tashmë lidhjen e tyre të dashurisë. Dyshja është arratisur për pushime në Dhërmi dhe nuk ka ngurruar të publikojë foto në “Instagram”. Faktikisht, ata kanë preferuar të postojnë fotografi ku shihen thjesht hijet e tyre nëpër shkëmbinj, teksa përqafohen dhe bëjnë figura të ndryshme. 


Bora Zemani dhe Donald Veshaj, ndryshe nga Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, nuk kanë dalur haptazi për historinë e tyre. Ndonëse kanë flirtuar me njëri-tjetrin në emisionin që moderojnë së bashku, “Treshat”, ata kurrë nuk kanë deklaruar me zë të lartë se gjenden në një lidhje dashurie.Risjellim në vëmendje se kjo lidhje për Bora Zemanin vjen pas divorcit nga bashkëshorti i saj, Dj Vin Veli, me të cilin ka edhe një djalë.


<
>
auto_-640-0-5d359a50405d31563794969-640x1140 auto_-640-0-5d359a4f9efd31563794968-640x1140 auto_-640-0-5d359a4e41a841563794968-640x1140 auto_-640-0-5d359a4acb8341563794969-640x1140


Etiketa: ,

Pas