Aktualitet

Bora zbardh rrethinat e Korçës (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:54 - 27/12/19 |
mapo.al

Bora ka zbardhur disa pika turistike të Qarkut të Korçës. Në Voskopojë dhe Dardhë bora ka arritur nga 5 deri në 10 cm. Në zona të tjera si Vithkuqi dhe Qafa e Qarrit reshjet e borës janë me intensitet të ulët.<
>
reshje bore2 Reshje bore1 reshje bore

Deri tani nuk raportohet për probleme në akset kryesore apo në akset rrugore që të çojnë në këto pika turistike.
Etiketa: ,

Pas