Aktualitet

Bora Zemani joshëse në plazh, tregon linjat perfekte (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:33 - 21/07/21 |
mapo.al

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara dhe të pëlqyera.


Bukuroshja e ekranit është përfolur shumë si për jetën private ashtu edhe për eksperiencën e saj në Përputhen si moderatore, ku shpesh është përballur me komentet negative të ndjekësve në disa situata të caktuara.


Pas mbylljes së sezonit të dytë të Përputhen, Bora ka zgjedhur të relaksohet në bregdetin e jugut.Bora ka publikuar një video ku shihet me bikini dhe tregon linjat e saj perfekte teksa shijon rrezet e diellit.

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas